Kurye ile Sözleşme Yönetim Hizmeti

Kurye ile Sözleşme Yönetim Hizmeti Nedir?


Kurumlar için büyük bir operasyon gerektiren ve müşteri bilgilerini toplama, doğrulama ve güncelleme süreçlerini içeren «Müşterini Tanı» süreçlerini uçtan uca karşılandığı bir hizmettir.

Bu hizmet kapsamında uç kullanıcılara sözleşmelerin anlaşmalı ve yetkilendirilmiş kurye firmaları aracılığıyla iletilmesi, kimlik doğrulamanın yapılması, ıslak imza ve imzaya dair kanıtların alınması, bu sözleşmelerin merkezi operasyonlara iletilmesi, dijitalleştirilmesi ve fiziki olarak saklanması hizmeti verilmektedir. Her kurumun ihtiyacı farklı olacağı yaklaşımı ile kuruma özel süreçler tasarlıyoruz.

Kurye ile Sözleşme Yönetim Hizmeti

Sözleşmelerinizi Güvenle Yönetin! İşinizi Büyütmenin Keyfini Sürün!
Operasyon Bizden! İşi büyütmek Sizden!

ACT Arşiv Hizmetimizin bir parçası olan Kurye ile Sözleşme Yönetim hizmetinde kurumunuz adına tüm operasyonu ACT gerçekleştiriyor. Kurumunuza özel tasarladığımız süreçlerimiz ile müşterilerinize ulaşıyor, ıslak imzalarını alıyor, talep edilmesi durumunda sözleşmelerin fotoğraflarını çekip kayıt altına alıyor; arşiv merkezimizde dijitalleştiriyor,farklı anahtar kelimelerle bulunacak şekilde indeksliyor, tasnif ederek saklıyoruz.

Bütün bu süreci işletirken kurumunuzla da entegre oluyor, anlık güncellemeler ile müşteri veritabanınızı güncelliyoruz. Bütün bu operasyonu ülke çapında gerçekleştirme yeteneğine ve imkanına sahibiz.

Yüksek efor gerektiren bu operasyonu bize devretmenin size kazandıracağı vakit ile mevcut işlerinizi büyütmenin keyfine bakın!

Kurye ile Sözleşme Yönetim Hizmetinin Sağladığı Faydalar


  • Sözleşme iletimi, kimlik doğrulama, müşteri bilgilerini toplama ve imzalama adımlarını içeren "Müşterini Tanı" süreci ihtiyacını uçtan uca adresleyerek yönetmeliklere uygun bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bu hizmet yetkilendirilmiş ve sertifikalı personeller tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Hizmet dahilinde, hukuki geçerliliği olacak şekilde ıslak imza ve imzaya dair kanıtların alınması sağlanır.
  • Sözleşmeler arşiv ve operasyon merkezine iletilir ve dijitalleştirilir. Bu sayede dosyalara daha kolay erişim sağlanır ve arşivleme süreçleri basitleştirilir.
  • Verilen hizmetin bir parçası olarak, kurumun müşteri veritabanı anlık güncellemelerle yönetilir. Böylelikle müşteri bilgileri her zaman güncel tutulur.
  • Ülke çapında operasyonların gerçekleştirmesi sağlanır.
  • Yer, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlar.