Hakkımızda


AUSTRIACARD Türkiye, merkezi Viyana'da bulunan ve 125 yıllık geçmişi olan AUSTRIACARD AG'nin İstanbul'da kurulu ve 1996 yılından beri bankalar, e-para kuruluşları, belediyeler, kamu kurumları, oteller, hava yolu şirketleri, akaryakıt zincirleri gibi birçok farklı sektörden kuruluşa, yüksek güvenlikli akıllı kart hizmetleri ve çözümleri sunan iştiraklerinden biridir.

Visa, Mastercard, American Express, Discover, Troy gibi ödeme kuruluşlarınca sertifikalandırılmış, Türkiye'nin öncü kart kişiselleştirme operasyon merkezi ile bilgi güvenliği faaliyetlerini yürüten ACT Kart; son yıllarda Türkiye'de yaptığı maddi ve teknolojik yatırımlar ile ülkemizdeki pazar payını büyütürken, holdingimizin dijital dönüşüme dair yeni vizyonu doğrultusunda dijital güvenliğe yönelik yeni ürün ve hizmetleri de sunan finansal teknoloji şirketi olma yönünde emin adımlar ile ilerlemekte.

Grubumuzun dijital dönüşüm vizyonuna uygun olarak geliştirdiğimiz Dijital ve Fiziksel Arşivleme ve yapay zeka destekli sohbet robotu Chatbotumuz ile de hizmet veriyoruz.

Müşterilerimiz için tek kontak operasyon merkezi olma misyonu ile çıktığımız bu yolda hizmet ağımızı çeşitlendirerek bütünleşik bir operasyon yöntemi gerçekleştiriyor, müşterilerimizin operasyon yükünü hafifletecek kağıt sözleşme ve müşteri imzası taşıyan değerli evrakların tasnifi, taranması, fiziksel ve elektronik olarak saklanması konusunda geliştirdiğimiz Dijital ve Fiziksel Arşivleme ürünümüzü de öncelikli şekilde ürün gamımızda konumlandırıyoruz.

Finansal teknolojiler ve diğer birçok alanda Yapay Zekâ ve Nesnelerin İnterneti gibi araçların kullanım oranının hızla yaygınlaştığına tanıklık ediyoruz. Bu kapsamda 20 yılı aşkın süredir tecrübesi ve önemli referanslara sahip global çözüm ortağımız ile birlikte hizmete sunduğumuz Chatbot platformumuz ile bankacılıktan telekominikasyona, oyundan otomative, startuplardan mobil hizmet/alışveriş uygulamalarına kadar geniş bir alanda katma değerli servisler sunmayı ve aynı zamanda operasyonel verimliliği arttırmayı hedefliyoruz.


Vizyon

Her geçen gün gelişen teknoloji, değişen ihtiyaçlar AUSTRIACARD için geliştirici pozitif bir güç olmaktadır. AUSTRIACARD alanında yakaladığı başarıyla yetinmeden alanındaki küresel gelişmeleri de takip ederek hızlı adımlarla yürümek gerektiğinin bilincinde bir yol haritası izlemektedir.


Misyon

Misyonumuz, bilgi teknolojisinin ön sıralarında olmak ve müşterilerimize gerçek bir avantaj sağlayan yenilikçi çözümler sunmaktır.

AUSTRIACARD, kamuya ve özel sektör şirketlerine, hassas verilerin güvenli bir şekilde ve düşük maliyetle yönetilmesine ve yayılmasına yardımcı olan özel çözümler sunmaktadır. Ekiplerimiz, 100 yılı aşkın bir süredir Grup DNA'sının bir parçası olan en yeni şifreleme teknolojisi ve istisnai bilgi birikimimizi kullanarak müşterilerine özel ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ürün ve hizmetleri sunmak için istekli bir şekilde çalışmaktadır.


Strateji

  • Operasyonel mükemmellik üzerine kurulmuş olan stratejimizi sürdürmek
  • Kendi bünyemizde ve güvenilir ortaklarla işbirliği içinde yeni ürün ve hizmet yelpazemizi geliştirmek
  • Mevcut pazarlardaki pazar payını optimize etmek ve potansiyel yeni pazarlara girmek
  • Tamamlayıcı işletmeler veya teknolojiler edinmek